Aktuális híreink – 2021. szeptember 2.

1. Személyes bemutatások időpontja
  2. Évfolyamfelelősi pályázat
  3. Tárgyfelvétel vége
  4. Demonstrátori pályázatok
  5. BME Egyetemi Napok

1. Személyes bemutatások időpontja

A kollégiumi szálláshelyek nagy részét az eredeti személyes bemutatási időpontban sokan nem tudjátok még elfoglalni. Azért, hogy mindenkinek lehetősége legyen bemutatni pályázatát időben, senkinek se legyen hátránya abból, hogy esetleg nem tudott beköltözni időben, az időszak kitolásra került szeptember 22-ig.

A megváltozott ütemezés így a következőképpen alakul:
Elektronikus hiánypótlás: 2021. szeptember 11. 23:59
Személyes hiánypótlás: 2021. szeptember 22. 11:59
Személyes bemutatási időszak: 2021. szeptember 8. – szeptember 22.
Előzetes eredmény: 2021. szeptember 23.
Felszólalás: 2021. szeptember 24. – szeptember 26.
Végleges eredmény: 2021. szeptember 28.
Jogorvoslat: a végleges eredményt követő 15 napon belül a Neptun rendszerben leadott 903-as kérvénnyel.
Kérdés esetén keressetek minket a szoc@ttkhk.hu címen.

2. Tárgyfelvétel vége

A végleges tantárgy- és kurzusfelvételi időszak szeptember 6-án 23:59-igtart.
A tantárgyak felvételéhez ne felejtsetek el bejelentkezni aktív félévre, valamint ha van aktív tartozásotok, azt is rendeznetek kell előtte.

3. Évfolyamfelelősi pályázat

Kiírásra kerültek a 2021/22-es tanévre az évfolyamfelelősi pályázatok.
A pályázati adatlapot hiánytalanul kitöltve és motivációs levelet csatolva lehet jelentkezni elektronikus formában, a HK pályázati levelezőlistájára (palyazat@ttkhk.hu) eljuttatva szeptember 5. éjfélig.
Az évfolyamfelelős:
– segíti az oktatási referens és a tanulmányi felelősök munkáját,
– összegyűjti az adott évfolyamot/szakirányt érintő problémákat,
– a HK által közölt információkat közvetíti az évfolyam felé,
– a tanulmányi fórumok szervezésében részt vesz.
Itt találjátok pályázati kiírást és az adatlapot.

4. Demonstrátori pályázatok

A BME Természettudományi Kar tanszékei által kiírt megpályázható demonstrátori feladatkörök listáját az őszi félévre itt tekinthetitek meg.
Még pályázhattok a Nukleáris Technikai Intézet, Algebra Tanszék, Analízis Tanszék, Geometria Tanszék és a Stochasztika Tanszék által kiírt feladatokra szeptember 6-ig a Neptunon keresztül.

5. BME Egyetemi Napok

Szeptember 14. és 16. között rendezik meg a 14. BME Egyetemi Napokat. Nézd meg Budapest legnagyobb hallgatói fesztiváljának programbontását, ezek a már bejelentett fellépők, de ne aggódj, több, mint 50 fellépő, 4 színpadon várja majd a bulizni vágyókat!

Ha nem akarsz lemaradni az év legkirályabb 3 napos bulijáról, időben váltsd ki kedvezményes Bérleted vagy II. kategóriás Napijegyed, mert vasárnap kategóriaváltás következik: