A TTK HK tagjai

Elnökség

Nagy Ynna Ilona

Nagy Ynna Ilona

nagy.ynna@ttkhk.hu

Elnök
Kari Tanács tag

Gerner Alexandra

Gerner Alexandra

gerner.alexandra@ttkhk.hu

Alelnök
Kari Tanács tag

EHK-delegáltak

Magyar Boglárka

Magyar Boglárka

magyar.boglarka@ttkhk.hu

EHK-delegált
Kari Tanács tag

Zoller Zita

Zoller Zita

zoller.zita@ttkhk.hu

EHK-delegált

Mandátumos tagok

Csuha Boglárka

Csuha Boglárka

csuha.boglarka@ttkhk.hu

Rendezvényfelelős
Kari Tanács tag

Felber Benedek

Felber Benedek

felber.benedek@ttkhk.hu

HK titkár
Kari Tanács tag

Horváth Levente Ferenc

Horváth Levente Ferenc

horvath.levente@ttkhk.hu

Emlékeztetővezető
Kari Tanács tag

Kardos Boldizsár

Kardos Boldizsár

kardos.boldizsar@ttkhk.hu

Szociális referens

Kovács Kíra Diána

Kovács Kíra Diána

kovacs.kira@ttkhk.hu

PR referens
KHÖK kari lapjának felelőse
Kari Tanács tag

Kránitz Péter

Kránitz Péter

kranitz.peter@ttkhk.hu

Ösztöndíj referens

Lestyan Bence

Lestyan Bence

lestyan.bence@ttkhk.hu

Informatikai felelős
Oktatási referens
Kari Tanács tag

Oroszki Norbert Mihály

Oroszki Norbert Mihály

oroszki.norbert@ttkhk.hu

Kari Tanács tag

Sándor Zsófia

Sándor Zsófia

sandor.zsofia@ttkhk.hu

Kari közéleti felelős
Kollégiumi referens
Kari Tanács tag

Tanácskozási jogú tagok

Dénes Gergő

Dénes Gergő

denes.gergo@ttkhk.hu

Sportreferens

Dóra Bence

Dóra Bence

dora.bence@ttkhk.hu

Külügyi felelős

Sájerman Klára

Sájerman Klára

sajerman.klara@ttkhk.hu