A TTK HK tagjai

Elnökség

Gerner Alexandra

Gerner Alexandra

gerner.alexandra@ttkhk.hu

Elnök
Kari Tanács tag

Lestyan Bence

Lestyan Bence

lestyan.bence@ttkhk.hu

Alelnök
Kari Tanács tag

Nagy Ynna Ilona

Nagy Ynna Ilona

nagy.ynna@ttkhk.hu

Alelnök
Ösztöndíj referens
KHÖK kari lapjának felelőse
Kari Tanács tag

EHK delegáltak

Dáni Eszter

Dáni Eszter

dani.eszter@ttkhk.bme.hu

EHK delegált
Kari Tanács tag

Magyar Boglárka

Magyar Boglárka

magyar.boglarka@ttkhk.hu

EHK delegált
Kari Tanács tag

Mandátumos tagok

Andorfi István

Andorfi István

andorfi.istvan@ttkhk.hu

Oktatási referens
Kari Tanács tag

Asztalos András

Asztalos András

asztalos.andras@ttkhk.hu

Rendezvényfelelős
Kari Tanács tag

Kránitz Péter

Kránitz Péter

kranitz.peter@ttkhk.hu

Kari közéleti felelős
Emlékeztetővezető
Kari tanács tag

Mészáros Márton

Mészáros Márton

meszaros.marton@ttkhk.hu

Informatikai felelős

Oroszki Norbert Mihály

Oroszki Norbert Mihály

oroszki.norbert@ttkhk.hu

Sportreferens

Szász Márton

Szász Márton

szasz.marton@ttkhk.hu

Szociális referens
PR referens

Varga Doroti Napsugár

Varga Doroti Napsugár

varga.doroti@ttkhk.hu

Gazdasági referens
Kollégiumi referens
Kari Tanács tag

Zoller Zita

Zoller Zita

zoller.zita@ttkhk.hu

Külügyi felelős
Kari tanács tag

Tanácskozási jogú tagok

Felber Benedek

Felber Benedek

felber.benedek@ttkhk.hu

HK titkár