1. 026 – Tanulmányi ösztöndíj felülvizsgálati kérelem
  4. Citi gyakornoki és pályakezdő programok
  5. Mndwrk álláslehetőség

1. 026 – Tanulmányi ösztöndíj felülvizsgálati kérelem

Elérhető a “026 Tanulmányi ösztöndíj felülvizsgálati kérelem” Neptun kérvény, aminek leadási határideje: 2022. 04. 06. 23:59
Ha változott az átlagotok, vagy rossz összeg került kifizetésre, ezzel a kérvénnyel tudjátok kérni a korrekciót.

2. Kollégiumi bentlakási megállapodás elfogadása

A Neptun rendszerben elérhető és leadható a 901-es kérvény, mellyel elfogadjátok a Kollégiumi Bentlakási Megállapodást!
A kérvény az Ügyintézés – Kérvények menüpont alatt található.
A KBM elfogadása minden kollégistának kötelező, a kollégiumi bentlakás feltétele. A kérvény leadásának határideje 2022. március 31. (csütörtök) 23:59!

3. NN RAS Online nyílt nap

Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani az NN RAS (Risk and Actuarial Services) és NN Biztosító közös Nyílt Napját, a POPCORN-t  mely egyetemisták számára kerül megrendezésre immár harmadik alkalommal.

Az esemény célja a kapcsolatépítés, a vállalatok megismertetése és hogy néhány, az arra nyitott hallgatóknak lehetőséget biztosítsanak az együttműködésre gyakornoki programjaik keretein belül. Szeretnék támogatni a tanulmányaikat gyakorlati ismeretek megszerzésével, amire elismert, nemzetközi csapataink részeként lenne lehetőségük.

A legfontosabb információk az eseménnyel kapcsolatban:

Időpont: 2022. március 30. (csütörtök) 17:00 – 19:00
Helyszín: 1139 Budapest, Fiastyúk utca 4-8. NN Akadémia, F. épület, 1-es lépcsőház (a Light Roast kávézó épülete, 5. emelet)

Az eseményen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, mely az alábbi linken pár kattintással megoldható: Popcorn – NN

4. Citi gyakornoki és pályakezdő programok

Csatlakozz a Citi gyakornoki és frissdiplomás tehetségprogramjaihoz, és indítsd szakmai karriered a világ egyik vezető globális bankjánál!

Programjaik során csapataik teljes értékű tagja leszel, a tanulmányaidra épülő gyakorlati feladatokat kapsz, és betekintést nyersz egy multinacionális vállalat mindennapos működésébe.

5. Mndwrk álláslehetőség

Az Mndwrk álláslehetőségeit az alábbi linkeken olvashatjátok. A cég főleg fizikusokat, illetve vegyészeket alkalmaz.