Aktuális híreink röviden összefoglalva:

1. Pályázat leadási határidők
  2. Gólyatábor főszervezői pályázat
  3. Science Camp segítői jelentkezés
  4. Szakmai Nap visszajelző kérdőív
  5. TTK HK ügyeleti idő

1. Pályázat leadási határidők

Közeledik a Konzultáció ösztöndíj, a Rendezvényszervezői ösztöndíj és a Közéleti ösztöndíj pályázatok leadási határideje.

Mindhárom pályázat leadási határideje: 2023. április 5. 23:59

A pályázatokban a 2023. március 1. – március 31. időszakba beleeső tevékenységeket lehet elismertetni.

További részletekért érdemes ellátogatni a TTK HK honlapjára, ahol megtalálhatók a pályázati kiírások.

2. Gólyatábor főszervezői pályázat

Kiírásra került a pályázati felhívás a Gólyatábor főszervezői poszt betöltésére.
Jelentkezési határidő: 2023. április 10. 23:59.
A pályázatot a TTK HK oldalán, az alábbi linken keresztül érhetitek el.

3. Science Camp segítői jelentkezés

Idén is megrendezésere kerül a TTK Science Camp nyári tábor, aminek célja a középiskolás diákok segítése a pályaválasztásban, a természettudományok megismerésében.

A tábor időpontja: 2023. július 16-21.

Várjuk a lelkes szervezők jelentkezését, ezt az alábbi űrlap kitöltésével tehetitek meg!

Jelentkezési határidő: 2023. április 11. (kedd) 23:59.

4. Szakmai Nap visszajelző kérdőív

Március 21-én került megrendezésre a TTK Szakmai Napja, melyen szép számmal vettek részt magyar, illetve külföldi hallgatók. Köszönjük a nagy érdeklődést, reméljük hasznos volt számotokra a rendezvény.

Arra szeretnénk megkérni az esemény résztvevőit, hogy töltsék ki az alábbi kérdőívet, ezzel is segítve munkánkat, hogy jövőre még jobb lehessen a rendezvény!

5. TTK HK ügyeleti idő

Minden héten kedden és csütörtökön 16:00 – 17:00 időpontban fogadóórát tartunk, itt bármilyen üggyel kapcsolatban az ügyeletes képviselők fognak segítséget nyújtani.
A jövő héten Kránitz Péter (kedden) ügyel, a csütörtöki ügyelet elmarad a tavaszi szünet miatt.
Keressétek őt bizalommal a TTK HK irodában (a Kármán Tódor Kollégium 013-as termében)! Ha nem vagytok kolisok, akkor írjatok egy emailt az info@ttkhk.hu e-mail címre és be lesztek engedve.