Aktuális híreink 2018.11.21.

5. Budafoki út megújítása – Kérdőív
6. Jelentkezz korrepetálni!

1. TTK Bál

2018. november 29-én az R épület aulájában kerül megrendezésre a hagyományos TTK Bál, mely egyben a Gólyabál, a Felező Bál és Gyűrűavató Bál.

A legfrissebb információkért kövessétek Facebook eseményünket.
Jegyeiteket megvásárolhatjátok a www.bmejegy.hu weboldalon vagy a jegyárusító hallgatóknál.

2. Pályázatok végleges eredménye

Itt találjátok pályázataink végleges eredményét:

3. Egyetemi nyílt napra segítőket keresünk

Az Egyetemi Nyílt Nap időpontja 2018. november 30. péntek. Erre az eseményre keresünk hallgatói segítőket. A feladat beszélgetni az ideérkező középiskolás diákokkal és tájékoztatni őket a kari képzéseinkről.
A jelentkezéshez kérjük add le ezt az űrlapot november 23. (péntek) éjfélig.

4. Kerekasztal beszélgetés külföldi tanulmányokról

Ha érdekel, hogy milyen lehet külföldön tanulni, de nincs válaszod arra, hogy mit, hol, mikor, mennyiért és miből, akkor itt a helyed! Szeretettel várunk november 27-én 17:30-ra a T603-as terembe, hogy minél több kérdésedre választ találjunk!

5 meghívott vendégünk mind eltérő országban járt, más-más program keretében. Ezek közt megtalálható mester képzés, részképzés és két diplomát adó program, de még gyakornoki program is. Ha külföldi mesterképzésben vagy doktoriban gondolkodsz, vagy csak pár hónapra mennél valahova, itt mindenképp tájékozódhatsz.

További információ a Facebook eseménynél.

5. Budafoki út megújítása – Kérdőív

Az elkövetkező években megújulhat a Budafoki út Szent Gellért tér és Bogdánfy utca közötti szakasza.

A felújítás döntés-előkészítő tanulmánytervét a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) megbízásából, Újbuda Önkormányzatával együttműködve közösségi tervezés keretein belül készíti az Értékterv Kft. Ennek részeként szeretnénk megismerni a Ti véleményeteket, javaslataitokat is a Budafoki út és környezete jelenlegi kialakításával, a használat során érzékelt problémákkal kapcsolatban!

A kérdőív elérhető itt: https://goo.gl/forms/cS6JBR2tqEpzY2Wi2

A kérdőívet papíralapú formában is kitölthető a következő helyeken:
1. SNK papír-írószer (Budafoki út 7.)
2. Nyakleves (Budafoki út 27.)
3. MiniCopy (Budafoki út 49.)
4. Vásárhelyi Pál Kollégium aulája (Kruspér utca 2.)

Köszönjük, hogy a kérdőív kitöltésével segíted a Budafoki út megújítását!

6. Jelentkezz korrepetálni!

Amennyiben úgy gondolod, hogy valamelyik tantárgyból segítenél fiatalabb hallgatótársaidnak, kérjük töltsd ki az alábbi kérdőívet!