Aktuális híreink 2020.04.21.

3. Tárgyspecifikus távoktatási kérdőívek
  4. Általános problémabejelentés

1. EHK-s kérdőív a távoktatásról

Az Egyetemi Hallgatói Képviselet ezzel a kérdőívvel szeretné felmérni a távoktatással kapcsolatos hallgatói tapasztalatokat.

Válaszaitokat rövid időn belül eljuttatjuk az Egyetem vezetéséhez, illetve a Kari Hallgatói Képviseletekhez, hogy a jövőben orvosolni tudjuk a felmerülő problémákat.

A kérdőív kitöltése teljesen anonim.

2. Közéleti programok fül a honlapon

A honlapra készítettünk nektek egy naptárat, ahová az egyes öntevékeny körök, WJSZ, illetve a Rendezvényszervező Bizottság felvezethetik programjaikat. Így ti mindig előre láthatjátok az elkövetkezendő programokat, melyekre szeretettel várnak titeket a szervezők.

3. Tárgyspecifikus távoktatási kérdőívek

Kérünk Titeket, hogy töltsétek ki a rátok vonatkozó kérdőíveket, hogy ezzel segítsétek az oktatók munkáját.

Matematika BSc 1.évfolyam

Matematika BSc 2.évfolyam

Matematika BSc 3.évfolyam

Fizika BSc 1.évfolyam

Fizika BSc 2.évfolyam

Fizika BSc 3.évfolyam

Számítógépes és kognitív Idegtudomány MSc

4. Általános problémabejelentés

Az alábbi formon keresztül jelezheted a Képviselet számára, ha valamilyen általánosabb felmerülő problémád, esetleg kérdésed van a kialakult helyzetben! Hozzátennénk, hogy az akut problémákkal továbbiakban is érdemes a Képviseletet vagy az oktatókat keresni.