Aktuális híreink – 2021. október 12.

1. FUN4U! – Fontos az Új Nézőpont – 2. előadás
  2. Wigner Jenő Szakkollégium Őszi Kurzusa
  3. 50. Műegyetemi Állásbörze + Szkéné nyereményjáték

1. FUN4U! – Fontos az Új Nézőpont! – 2. előadás

A BME TTK Hallgatói Képviselet negyedik éve rendezi meg a FUN4U! – Fontos az Új Nézőpont! programsorozatot olyan hallgatóknak, akik szeretnének többet megtudni a hallgatói szervezetek működéséről, akár kifejezetten érdeklődnek a HK iránt. A programokon röviden bemutatunk egy-egy olyan témát amivel a HK foglalkozik, megvitatunk problémákat és minden előadásra egy kis meglepetéssel is készülünk nektek.

A második alkalommal a juttatásokról (kollégium, szociális terület, ösztöndíjak) lesz szó. Az előadás a H405A-ban lesz megtartva október 18-án, 16:00-kor.
Az előadás Facebook eseményét is érdemes követni, ha változás vagy fejlemény lesz, ott jelezzük majd Nektek.

Minden érdeklődőt szívesen látunk!

2. Wigner Jenő Szakkollégium Őszi Kurzusa

Október 18-tól kezdődően a szorgalmi időszak hátralévő részében hétfőnként 16-18 órás idősávban kerül megrendezésre a WJSZ Őszi Kurzusa Takács Gábor (Elméleti Fizika Tanszék) előadásában “Az idő nyila” címmel.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak!

További információk és jelentkezés az alábbi linken.

3. 50. Műegyetemi Állásbörze + Szkéné nyereményjáték

Október 13. és 14. között kerül megrendezésre az 50. Műegyetemi Állásbörze.
Több ezer hazai és külföldi álláslehetőséggel és szakmai gyakorlati hellyel várnak minden felsőfokú tanulmányait folytató hallgatót, frissdiplomást és felsőfokú végzettséggel rendelkező tapasztalt munkavállalót.
A tévhitekkel ellentétben nem csak mérnöki, hanem többek közt gazdasági, pénzügyi, informatikai és természettudományi állások közül is lehet válogatni.
Használd ki a lehetőséget, hogy kötetlenül tájékozódhatsz, beszélgethetsz a vállalatok képviselőivel!
A belépés ingyenes, akárcsak a sikeres álláskereséshez elengedhetetlen felkészítő tanácsadások és előadások!

Most az Állásbörze és az EHK által lehetőségetek van ingyen Szkéné előadásokat látogatni.
Ahhoz, hogy részt vehessetek a sorsoláson: