1. Vizsgajelentkezés kezdete
  3. TTK Grillparty
  4. Science Camp segítői jelentkezés

1. Vizsgajelentkezés kezdete

A 2021/22-es tanév tavaszi félévének vizsgajelentkezése május 17-én (kedd) 18 órakor kezdődik.  A vizsgákat a Neptun rendszerében tudjátok majd felvenni a Vizsgák>Vizsgajelentkezés menüpont alatt.

További információkat a félévzárásról a KTH hírlevelében találhattok.

2. Pályázatok leadási határideje

Közeledik a Kar Kiváló Hallgatója, a Kari Publikációs, a Kari Közreműködő, a Közösségi, a Közéleti, a PikkÁsz újságírói, a Jegyzetírói és a Konzultáció ösztöndíjak leadási határideje.

Az egyes pályázatok leadási határideje:

• Június 1. – Kar Kiváló Hallgatója
  • Június 5. – Kari Publikációs Ösztöndíj
A fenti pályázatok kiírását itt találjátok.
  • Június 3. – Kari Közreműködő ösztöndíj
  • Június 4. – Közösségi, Közéleti, PikkÁsz újságírói, Jegyzetírói és Konzultáció ösztöndíj
A közösségi ösztöndíjak kiírásait az alábbi oldalon találjátok.

3. TTK Grillparty

Szeretettel várunk mindenkit a 14. hét utolsó napján a Kármán Tódor Kollégium udvarán, hogy együtt pihenhessük ki a szorgalmi időszak fáradalmait és lazíthassunk a vizsgák előtt a TTK Grillparty-ján!

Ha szeretnétek egy jót enni, beszélgetni, sörpongozni vagy pingpongozni a barátaiddal, nézzetek be!

A részleteket a program Facebook eseményénél találhatjátok, illetve a menüt pedig itt nézhetitek meg.

4. Science Camp segítői jelentkezés

Idén is megrendezésere kerül a TTK Science Camp nyári tábor, aminek célja a középiskolás diákok segítése a pályaválasztásban, a természettudományok megismerésében.

A tábor időpontja: 2022. július 3-8.

Várjuk a lelkes szervezők jelentkezését, ezt az alábbi űrlap kitöltésével tehetitek meg!

Jelentkezési határidő: 2022. június 5. (vasárnap) 23:59