1. Pályázatok leadási határideje
  2. Kollégiumi mentor pályázatok
  3. Kari Tábor időpontja
  4. Erasmus+ tanulmányi ösztöndíj pályázat 2022/2023-as tanévre EELISA intézményekbe
  5. Kar Kiváló Oktatói 2022-ben
  6. Science Camp segítői jelentkezés
  7. Brutális Fizika

1. Pályázatok leadási határideje

Közeledik a Kar Kiváló Hallgatója, a Kari Publikációs, a Kari Közreműködő, a Közösségi, a Közéleti, a Rendezvényszervezői, a  PikkÁsz újságírói, a Jegyzetírói és a Konzultáció ösztöndíjak leadási határideje.

Az egyes pályázatok leadási határideje:

• Június 1. – Kar Kiváló Hallgatója
  • Június 5. – Kari Publikációs Ösztöndíj

A fenti pályázatok kiírását itt találjátok.

• Június 3. – Kari Közreműködő ösztöndíj
  • Június 4. – Közösségi, Közéleti, Rendezvényszervezői, PikkÁsz újságírói, Jegyzetírói és Konzultáció ösztöndíj

A közösségi ösztöndíjak kiírásait az alábbi oldalon találjátok.

2. Kollégiumi mentor pályázatok

Kiírásra kerültek a 2022/23-as tanév őszi félévére a kollégiumi mentor és vezetőmentor pályázatok.

A kiírásokat az alábbi oldalon találjátok.

Leadási határidő: 2022. június 27. (hétfő) 12:00

3. Kari Tábor időpontja

Az idei TTK Kari Tábor 2022. augusztus 11. és 14. között kerül megrendezésre Balatonlellén, a BME ifjúsági táborban.

A további részletekkel később jelentkezünk.

4. Erasmus+ tanulmányi ösztöndíj pályázat 2022/2023-as tanévre EELISA intézményekbe

Megjelent a 2022/23-as tanévre szóló ERASMUS részképzéses pályázat EELISA intézményekbe.
A pályázati felhívás itt található.

Pályázat leadási határideje: május 29. 22:00

5. Kar Kiváló Oktatói 2022-ben

A TTK Kari Tanácsa minden évben választ egy-egy oktatót Matematika, Fizika és Kognitív Tudományok területéről, az OMHV értékeléseik alapján.

Az idei évben Dr. Szirmai Jenő, Grabarits András József, illetve Dr. Szőllősi Ágnes nyerték el ezt az elismerést. Gratulálunk nekik a munkájukért!

6. Science Camp segítői jelentkezés

Idén is megrendezésere kerül a TTK Science Camp nyári tábor, aminek célja a középiskolás diákok segítése a pályaválasztásban, a természettudományok megismerésében.

A tábor időpontja: 2022. július 3-8.

Várjuk a lelkes szervezők jelentkezését, ezt az alábbi űrlap kitöltésével tehetitek meg!

Jelentkezési határidő: 2022. június 5. (vasárnap) 23:59

7. Brutális Fizika

A tavaszi félév utolsó Science Campus eseményére hívjuk fel figyelmeteket. Ez hagyományosan a Brutális Fizika, ahol Härtlein Károly, a BME TTK mesteroktatója mutat be látványos kísérleteket – ezúttal a Paksi Atomerőmű tűzoltóinak segítségével.

Időpont: május 27. péntek 16.00-17.00
Helyszín: a BME Z épület parkolója