1. Tanulmányi ösztöndíj eredmények 2023/24 ősz
  4. Fizikus és Matematikus levelezési listák
  5. TTK HK ügyeleti idő

1. Tanulmányi ösztöndíj eredmények 2023/24 ősz

Kikerültek a 2023/24-es őszi tanulmányi ösztöndíjosztásnak az eredményei, amiket itt tekinthettek meg.

2. Gólyatanács előadások

A Gólyatanács keretein belül a HK megrendez egy előadássorozatot, ahol minden fontos információt megkaphattok, amivel boldogulni tudtok az egyetemi életben!

A következő előadáson magáról,  a HK-ról lesz szó, mint például:

• Mivel foglalkozik a Kari Hallgatói Képviselet (KHK)?
  • Milyen HK-s posztok és bizottságok vannak?
  • Hogyan választják a HK-t?
  • Miért is jó HK-snak lenni?

Időpont: 2023. szeptember 26. 18:00

Helyszín: HK tárgyaló (KTK 013)

Utána pedig a pályázatokról hallhattok:

• Milyen pályázatok vannak?
  • Hogyan lehet ezeket leadni?
  • Mi a folyamata egy pályázásnak?

Időpont: 2023. október 3. 18:00

Helyszín: HK tárgyaló (KTK 013)

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

3. TDK felhívás

A BME Természettudományi Kar Tudományos Diákköri Bizottsága felhívja az érdeklődőket a 2023. évi Kari Tudományos Diákköri Konferencián való részvételre matematika, fizika és kognitív tudományok témakörben.

Idén a következő fontos határidőkre kell figyelni:

• 2023. október 1. vasárnap (23:59): jelentkezés absztrakttal a tdk.bme.hu/TTK honlapon,
  • 2023. november 1. szerda (23:59): a dolgozat feltöltése,
  • 2023. november 1. szerda (23:59): a témavezető bírálóra vonatkozó javaslatának elküldése a szekciófelelősnek,
  • 2023. november 12. vasárnap (23:59): a bírálatok beérkezése,
  • 2023. november 16. (csütörtök): TDK konferencia.

További információk itt.

4. Fizikus és Matematikus levelezési listák

Karunkon létezik szakonként levelezési lista, melyre a jelenlegi és alumni hallgatók is feliratkozhatnak.

Ha szeretnél feliratkozni, vagy többet megtudni róla, látogass el a Fizikus vagy a Matermatikus levelezési listák honlapjára.

5. TTK HK ügyeleti idő

Minden héten hétfőn és csütörtökön fogadóórát tartunk, itt bármilyen üggyel kapcsolatban az ügyeletes képviselők fognak segítséget nyújtani.
A jövő héten Sajtos Judit (hétfőn 14:00 – 15:00 között) és Kovács Kíra Diána (csütörtökön 15:00 – 16:00 között) ügyelnek majd.

Keressétek őket bizalommal a TTK HK irodában (a Kármán Tódor Kollégium 013-as termében)! Ha nem vagytok kolisok, akkor írjatok egy emailt az info@ttkhk.hu e-mail címre és be lesztek engedve.