1. Szakmai nap
  3. Pályázat leadási határidők
  4. TTK HK ügyeleti idő

1. Szakmai nap

A Szakmai nap során a megjelent cégek kb. 15 perc hosszú előadás keretén belül bemutatják cégüket, illetve álláslehetőségeiket. Ezen előadások után pedig lehetőség lesz a helyszínen való standolásra, mely során kötetlenül beszélgethettek a cégek képviselőivel.

A rendezvény időpontja: 2024. február 27.

A rendezvény helyszíne: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem K épület, Díszterem (Budapest, Műegyetem rkp. 3, 1111)

Jelentkezni az alábbi linken tudtok.

2. Szak7

Idén a 4. héten (március 4-8.) kerül megrendezésre a Wigner Jenő Szakkollégium Szak7 elnevezésű programsorozata, mely hétfőn Nagyelőadással veszi kezdetét.

Kedden Sakkbajnokságra invitálunk titeket, ahol békés keretek között mérhetitek össze taktikai gondolkodásotokat.

Szerdán Dóra Balázs, Kovács Edith és Makk Péter megtisztelő közreműködésével Vitaest kerül megrendezésre.

Pénteken a programsorozat a Wigner Konferenciával fog zárulni, ahol a szakkollégium tagjainak előadásait hallgathatjátok meg.

A meghirdetett programokra nagyon sok szeretettel várunk titeket.

A részletes programtervért kérlek, keressétek fel honlapunkat!

3. Pályázat leadási határidők

Közeledik a Közéleti, a Rendezvényszervezői és a Konzultáció ösztöndíjak leadási határideje.

Mindegyik pályázat leadási határideje: 2024. március 4. 23:59

Mindhárom ösztöndíj esetén a 2024. február 1. – február 29. időszakba beleeső tevékenységeket lehet elismertetni.

További részletekért érdemes ellátogatni a TTK HK honlapjára, ahol megtalálhatók a pályázati kiírások.

4. TTK HK ügyeleti idő

Az új félév kezdetén újraindul a HK ügyelet tartása is.

Minden héten szerdán és csütörtökön fogadóórát tartunk, itt bármilyen üggyel kapcsolatban az ügyeletes képviselők fognak segítséget nyújtani.
A jövő héten Biszak Ákos (szerdán 17:00 – 18:00 között) és Bálint Kata (csütörtökön 17:00 – 18:00 között) ügyelnek majd.

Keressétek őket bizalommal a TTK HK irodában (a Kármán Tódor Kollégium 013-as termében)! Ha nem vagytok kolisok, akkor írjatok egy emailt az info@ttkhk.hu e-mail címre és be lesztek engedve.