Aktuális híreink – 2024. október 13.

Kedves Hallgatók!

Aktuális híreink:

• Kollégiumi Bentlakási Megállapodás
  • Matematikus Témaválasztó Nap
  • HK értékelő kérdőív
  • Sportösztöndíj
  • Erasmus Mobility Meet-Up
  • Diákigazolvány matrica
  • TTK HK ügyeleti idő

Kollégiumi Bentlakási Megállapodás

A Neptun tanulmányi rendszerben elérhető a 901_KBM Kollégiumi Bentlakási Megállapodás kérvény, melynek leadásával fogadhatjátok el a bentlakási szerződést. A Kollégiumi Bentlakási Megállapodás elfogadása minden kollégista számára KÖTELEZŐ, ennek határideje 2024. október 13. (vasárnap) 23:59

A bentlakási szerződés határidőre történő leadásának elmulasztása 2 fegyelmi ponttal jár.

Matematikus Témaválasztó Nap

Idén ismét megrendezésre kerül a Wigner Jenő Szakkollégium szervezésében a Matematikus Témaválasztó Nap.

Az eseményen 10-15 perces ismertetőket hallgathattok meg a résztvevő oktatóktól, majd utána alkalmatok lesz személyesen is kérdezni és beszélgetni velük.

Biztatunk minden hallgatót, hogy vegyen részt az eseményen, hiszen ez egy kiváló lehetőség szakdolgozat-, TDK-témát találni, illetve megismerni az Intézetben folyó munkát, úgy is, ha valakinek van már témája.

Időpont: 2024. október 21. (hétfő), 18:00 – 20:00.

Helyszín: E404

HK értékelő kérdőív

Kérjük, töltsétek ki rövid kérdőívünket, és osszátok meg velünk tapasztalaitokat és javaslataitokat a munkánkkal kapcsolatban. A véleményetek fontos számunkra, hiszen ezáltal tudjuk kijavítani hibáinkat és fejlődni.

A kitöltés kb. 10 percet vesz igénybe, de előbb is be lehet fejezni.
A kérdőív az alábbi linken érhető el:

Sportösztöndíj

Kiírásra került a 2024/25-ös tanévre vonatkozó Sportösztöndíj. A pályázat célja a kiemelkedő sportteljesítményt nyújtó hallgatók elismerése és ösztönzése.
Az ösztöndíjra a MŰEPER felületén tudtok pályázni.

A pályázat leadási határideje: 2024. október 14. (hétfő) 23:59
A pályázati kiírást és a pontrendszert a MŰEPER-ben, a Dokumentumok fül alatt találjátok.

Kérdés esetén keressétek az EHK-t a palyazat@bmeehk.hu e-mail címen.

Erasmus Mobility Meet-Up

Szeretettel várunk Titeket az Erasmus Mobility Meet-Up nevű közös beszélgetős délutánra!
Néhány ok, amiért megéri ellátogatnod az eseményre:
  • Ideje megismerni, kikkel fogod tölteni az Erasmus félévedet!
  • Meghallgathatod tapasztalt hallgatótársaid élménybeszámolóit és tippjeiket a kinn töltött időszakra!
  • Ha van kérdésed a kiutazással kapcsolatban, most felteheted!
  • Tájékozódhatsz a legfontosabb dátumokat illetően, nehogy lemaradj valamiről!
Az esemény regisztrációhoz kötött, az alábbi linken tudtok jelentkezni: https://forms.gle/1tU348dkid9uHGP1A
  • Időpont: 2024. október 16. 14:00 – 17:00.
  • Helyszín: BME K Épület Díszterem
Minél többen vagyunk, annál jobb közösségek, társaságok tudnak már most kialakulni! Reméljük minél többen el tudtok jönni!

Diákigazolvány matrica

Átvehető a 2024/25-ös tanév őszi félévére vonatkozó diákigazolvány matrica a Központi Tanulmányi Hivatalban (R épület aula), ügyfélfogadási időben. A 2023/24/2 féléves matrica október 31-ig érvényes.

TTK HK ügyeleti idő

Minden héten hétfőn és szerdán fogadóórát tartunk, itt bármilyen üggyel kapcsolatban az ügyeletes képviselők fognak segítséget nyújtani.
A jövő héten Raboczky Botond (hétfőn 18:00 – 19:00 között) és Sajtos Judit (szerda 18:00 – 19:00 között) ügyelnek majd.

Keressétek őket bizalommal a TTK HK irodában (a Kármán Tódor Kollégium 013-as termében)! Ha nem vagytok kolisok, akkor írjatok egy emailt az info@ttkhk.hu e-mail címre és be lesztek engedve.

BME Természettudományi Kar Hallgatói Képviselet
1111 Budapest, Irinyi J. u. 1-17.
Kármán Tódor Kollégium 013
telefon: 20/ 435-2482
e-mail: info@ttkhk.hu
web: ttkhk.bme.hu
A hírlevélről itt tudsz leiratkozni.
Background: “Pexels” by Frank Cone