Rendszeres szociális ösztöndíj és Alaptámogatás pályázatok – 2021/2022/1

Felkerültek az Egyetemi Szociális Bizottság (ESZB) honlapjára a szociális pályázatok leadásának végleges határidejei.

A  Szociális alapú kollégiumi férőhely igényléséhez leadási határidő felsőbbéveseknek augusztus 1. éjfél, a hiánypótlásra augusztus 7-ig van lehetőségetek, ha egy dokumentumot addig nem, vagy nem jól sikerülne beszerezni. A többi határidőt a már korábban említett oldalon találhatjátok.

A pályázatokat a frissen elindult MŰEPER-en (Műegyetemi Egységes Pályázati és Elbírálási Rendszeren) keresztül tudjátok leadni, ahova a címtáras azonosítótokkal és jelszavatokkal tudtok belépni.

Felmerülő kérdések és problémák esetén nyugodtan kereshettek minket a szoc@ttkhk.hu email címen keresztül.