Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /srv/http/wp-content/themes/enfold/framework/php/function-set-avia-frontend.php on line 536

Tanulmányi Ösztöndíj előzetes eredmény 2017/18/1

A tanulmányi ösztöndíj előzetes eredményeit megtalálhatjátok itt.

FONTOS!

Sajnos rajtunk kívül álló okok miatt az ösztöndíjosztás nem volt problémamentes, néhány hallgató nem a megfelelő Homogén Hallgatói Csoportba került, emiatt az eredményeket módosítanunk kell. Ez számotokra annyit jelent, hogy azon hallgatók, akik az előző táblázatban nem szerepelnek, ám mégis jogosultak ösztöndíjra, ők a következő kifizetési időszakokban meg fogják kapni a szeptemberi és az októberi összegeket is. Minden más hallgató esetében is szükség lesz apró módosításra (többnyire lefelé), mely azt eredményezheti, hogy a következő kifizetési időszakokban más lehet a kifizetés összege, mint a mostaniban.
További információkért keressétek Balogh Ferencet a balogh.ferenc@ttkhk.bme.hu -s email címen!

Elnézéseteket kérjük az okozott kellemetlenségekért!