Felber Benedek

Felber Benedek vagyok, másodéves Matematika BSc szakos hallgató.
Mindig is szerettem részt venni a közösségi életben és szabadidőmet olyan tevékenységekkel eltölteni, mellyel a közösség javára lehetek. 2019-ben részt vettem az egyetemi nyílt napon és 2020-ban az Educatio kiállításon, ahol segítettem a Kar népszerűsítését.
A Hallgatói Képviselettel először a Gólyatáborban találkoztam és az első egyetemi félévemben ismerkedtem meg.
A 2020-as Tisztújítás alkalmával kerültem be a Képviseletbe, ahol megszavaztak titkárnak. Tagja voltam a legtöbb bizottságnak, de főként a PR Bizottság és a Rendezvényszervező Bizottság munkájából vettem ki a részem. Szervezőként részt vettem a 2020-as Kari Táborban és Gólyahéten. A Tisztújítás után szeretném a gazdasági referens és PR referens posztokat megpályázni. Ezek mellett pedig szeretném minél alaposabban megismerni a további területeket is és hasznos tagja lenni a képviseletnek, ezzel együtt Karunknak.
Remélem bizalmat szavaztok nekem és támogattok szavazataitokkal.