Aktuális híreink 2018.10.02.

1. FUN 4U! – Fontos az Új Nézőpont!
2. HK fogadóóra
3. Kármán Tódor Kollégium szintfelelősök
4. Nyári kollégiumi díjak
5. TTK Bál Design pályázat
6. Tanulmányi ösztöndíj

1. FUN 4U! – Fontos az Új Nézőpont!

A BME TTK Hallgatói Képviselete egy új programsorozattal várja mindazokat, akik szeretnének beleszólni a Karunkon folyó közösségi élet alakulásába, tennének a többi hallgatóért, részt szeretnének venni a HK munkájában, vagy csak elmondanák a véleményüket.
A programokon röviden bemutatjuk a legfontosabb feladatköröket, amit a HK ellát, majd egy kerekasztal beszélgetés formájában megvitatunk egy-egy aktuális témát.
Az második előadás témája az Oktatás. Ennek időpontja 2018. október 3. (szerda) 18:00, helyszíne pedig a H épület 607-es terme.
A megjelenőket izgalmas kérdéseken és nyitott társaságon kívül harapnivalóval és üdítővel várjuk!
További információkért kövessétek a hivatalos Facebook eseményünket.

2.HK fogadóóra

A héten az alábbi fogadóidőpontban várunk Benneteket:
Szerda (2018.10.03.): 20:00-21:00

Ha bármi kérdésetek van, forduljatok hozzánk bizalommal!

3. Kármán Tódor Kollégium szintfelelősök

Lehetőség nyílt a Kármán Tódor Kollégiumba konyhai szintfelelősnek jelentkezni. Az első és második emeleti konyhákba keresünk erre vállalkozókat. Egy szintfelelős feladata a konyha rendbentartása, felügyelete, illetve a szabad konyhaszekrények számon tartása és kiosztása.

A jelentkezési formot az alábbi oldalon találjátok.

4. Nyári kollégiumi díjak

Kiírásra kerültek a nyári kollégiumi díjak a Neptun rendszerben. A befizetés határideje október 15.

5. TTK Bál Design pályázat

Kiírásra került a 2018-as TTK Bál Design pályázata.

Leadási határidő: október 14. 23:59

6. Tanulmányi ösztöndíj

Az alábbi linken elérhetitek a tanulmányi ösztöndíj eredményeket.