Aktuális híreink 2019.12.30.

Kedves Hallgatók!

1. Igény másik kollégimban történő elhelyezésre (2019/20. tanév II. félév)
  2. Szociális pályázat visszajelző kérdőív (2019/20. tanév I. félév)
  3. Kari Tudományos Ösztöndíj
  4. Kollégiumi mentor pályázat
  5. Educatio segítői jelentkezés
  6. Fogadóóra
  7. Iskolalátogatás

1. Igény másik kollégimban történő elhelyezésre (2019/20. tanév II. félév)

A TTK hallgatóit eredendően a Kármán Tódor Kollégiumban szállásoljuk el. Amennyiben igényed van arra, hogy a következő félévben (2019/20/2) valamelyik másik kollégiumba kerülj, úgy töltsd ki a KEFIR-ben található űrlapot!

• Kitöltési határidő: 2020. január 12.

2. Szociális pályázat visszajelző kérdőív 2019/20. tanév I. félév

Az Egyetemi Szociális Bizottság összeállított Nektek egy visszajelző kérdőívet, melyen keresztül a rendszeres és rendkívüli szociális ösztöndíj pályázatokkal kapcsolatban tudjátok megírni a véleményetek. A szociális ösztöndíj pályázatok leadásával kapcsolatos tapasztalataitokra vagyunk kíváncsiak.

Kérünk Titeket, minél többen töltsétek ki a kérdőívet, mivel ez nagyban segíti a belső működésünket és a Szociális Bizottság munkáját!

A kérdőívet itt találjátok meg.

3. Kari Tudományos Ösztöndíj

Kiírásra került a Kari Tudományos Ösztöndíj pályázat! A pályázati kiírást illetve az adatlapot az alábbi linken keresztül érhetitek el.

• Határidő: 2020. január 3. 12:00.

A Dékáni Hivatalba január 2-án és 3-án nyitvatartási időben tudjátok leadni!

4. Kollégiumi mentor pályázat

Kiírásra került 2019/20 tavaszi félévére a Kollégiumi mentor pályázat, melyet az alábbi linken keresztül érhettek el a KI honlapján.

• Leadási határidő: 2020. január 8. 12:00
  • Eredmény: 2020. január 27.

5. Educatio segítői jelentkezés

A 20. EDUCATIO Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás 2020. január 09-11. között kerül megrendezésre a HUNGEXPO-n, minden nap 10-től 17 óráig.

Ha úgy gondolod szívesen eljönnél népszerűsíteni karunkat ezen a nagyszerű eseményen, kérjük töltsd ki az alábbi űrlapot! A legfőbb feladatunk, hogy a BME TTK standjánál várjuk az érdeklődőket, és tájékoztatjuk őket a képzéseinkről, valamint a kari életről.

• Kitöltési határidő: 2019. december 31.

6. Fogadóóra

A Hallgatói Képviselet általános fogadóórát tart.
  • Időpont: kedd esténként 19:00 és 20:00 között
  • Helyszín: Kármán Tódor Kollégium 013 (HK iroda)
 Bármilyen kérdés esetén forduljatok hozzánk bizalommal!

7. Iskolalátogatás

Idén is van mód karunk népszerűsítésében részt venni iskolalátogatás keretein belül. Amennyiben érdekel ez a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot és így kari oldalról is segítséget tudunk nyújtani abban, hogy miket érdemes elmondani, illetve biztosítunk szóróanyagokat, hogy minél sikeresebb legyen az előadás. Ezek mellett pedig a kar Közéleti ösztöndíj formájában is honorálja a tevékenységet.