Aktuális híreink 2019.12.23.

5. Fogadóóra
  6. Iskolalátogatás

1. Kari Tudományos Ösztöndíj

Kiírásra került a Kari Tudományos Ösztöndíj pályázat! A pályázati kiírást illetve az adatlapot az alábbi linken keresztül érhetitek el.

• Határidő: január 3. 12:00.

A Dékáni Hivatalba január 2-án és 3-án nyitvatartási időben tudjátok leadni!

2. Kollégiumi mentor pályázat

Kiírásra került 2019/20 tavaszi félévére a Kollégiumi mentor pályázat, melyet az alábbi linken keresztül érhettek el a KI honlapján.

• Leadási határidő: 2020. január 8. 12:00
  • Eredmény: 2020. január 27.

3. TTK Fotós-videós-grafikus kör

Ha érdekel a fotózás, videózás illetve a grafika, jelentkezz december 8-ig az alábbi formon keresztül a TTK megalakulóban lévő új öntevékeny körébe! Remek társaság és rengeteg fejlődési lehetőség vár. Nincs szükséged semmire, felszerelést a kör fog biztosítani, így emiatt nem kell aggódnod.

4. TTK Bál értékelő kérdőív

Bár eltelt már egy kevés idő, reméljük, hogy még él bennetek az idei TTK Bál.
Arra szeretnénk kérni titeket, hogy töltsétek ki az alábbi értékelő formot és mondjátok el észrevételeiteket, hogy minél sikeresebb bálokat tudjunk nektek szervezni a jövőben is!

5. Fogadóóra

A Hallgatói Képviselet általános fogadóórát tart.
  • Időpont: kedd esténként 19:00 és 20:00 között
  • Helyszín: Kármán Tódor Kollégium 013 (HK iroda)
 Bármilyen kérdés esetén forduljatok hozzánk bizalommal!

6. Iskolalátogatás

Idén is van mód karunk népszerűsítésében részt venni iskolalátogatás keretein belül. Amennyiben érdekel ez a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot és így kari oldalról is segítséget tudunk nyújtani abban, hogy miket érdemes elmondani, illetve biztosítunk szóróanyagokat, hogy minél sikeresebb legyen az előadás. Ezek mellett pedig a kar Közéleti ösztöndíj formájában is honorálja a tevékenységet.