Aktuális híreink – 2020. december 1.

Aktuális híreink röviden összefoglalva:
  1. Kari Publikációs Ösztöndíj
  2. Közeledik a Közéleti ösztöndíj leadási határideje
  3. Műegyetemi Állásbörze
  4. BME Nyílt Hét
  5. Cipősdoboz adományozás
  6. Adventi koszorú szépségverseny
  7. HK ügyeleti idő távoktatás alatt is

1. Kari Publikációs Ösztöndíj

Kiírásra került a Kari Publikációs Ösztöndíj. A pályázati kiírás, a pályázáshoz szükséges adatlap, illetve az adatkezelési tájékoztató a HK honlapján található.
A pályázati adatlapot kinyomtatva, aláírva, majd beszkennelve kell a határidőig elküldeni a palyazat@ttkhk.hu e-mail címre.
A leadás határideje: 2020. december 13. 23:59
2. Közeledik a Közéleti ösztöndíj leadási határideje
Közéleti ösztöndíj a TTK HK munkáját segítő közéleti tevékenység elismerése és ösztönzése érdekében kiírt pályázat. A pályázat az Oktatási Bizottságban, a PR Bizottságban, Szociális Bizottságban, a Mentorprogramban és a Kari Tisztújító Szavazás során végzett munkát jutalmazza.
Az ösztöndíj pályázat 4. időszaka a november 1. – november 30. közötti tevékenységet veszi figyelembe.
A 4. időszak leadási határideje: 2020. december 6.
Előzetes eredmény: 2020. december 14.
3. Műegyetemi Állásbörze

Több száz állás és szakmai gyakorlat közül válogathattok szerdán és csütörtökön 10-17 óra között az Online Műegyetemi Állásbörzén.

Regisztrálj, töltsd fel az önéletrajzod és használd ki a lehetőséget, hogy kötetlenül tájékozódhatsz, chatelhetsz, beszélgethetsz a vállalatok képviselőivel Microsoft Teams csatornáikon keresztül.
Menj biztosra, jelentkezz most interjú időpontokra és céges előadásokra a www.muegyetemiallasborze.hu oldalon!

Amelyik kar hallgatói a legnagyobb arányban regisztrálnak és töltik fel az önéletrajzukat a www.muegyetemiallasborze.hu oldalra, az a kar 1000 korsó sört nyer! (Ezt a korlátozások feloldása után lehet majd felhasználni pl. kari rendezvényeken.)
4. BME Nyílt Hét
Idén a hagyományos nyílt nap helyett a BME Nyílt Hetet hirdet meg, mely online formában kerül megrendezésre, Zoom-on keresztül. November 27. és december 4. között minden nap érdekes programokkal várjuk az érdeklődőket.
Ismersz valakit, aki szeretne többet tudni a TTK képzéseiről? Oszd meg velük a BME Nyílt Hét Facebook-eseményét!
5. Cipősdoboz adományozás
Segítsünk együtt a rászoruló gyerekeken!
Idén is megrendezésre kerül a Cipősdoboz Akció, a Baptista Szeretetszolgálat szervezésében.
A gyűjtőpontok listáját itt érhetitek el: ciposdoboz.hu
Idén otthonról is szebbé varázsolhatjuk egy rászoruló kisgyermek karácsonyát! Az online cipősdoboz adományozásról itt olvashattok.
6. Adventi koszorú szépségverseny
Beérkeztek a koszorúk a múlt heti adventi koszorú szépségversenyre, a vasárnap estig (dec. 5.) legtöbb like-ot kapók nyernek!
Nézzetek rájuk a facebook eseményben, és like-oljátok a kedvence(i)teket!
7. HK ügyeleti idő távoktatás alatt is
A TTK HK a távoktatás ideje alatt is keddenként 19:00 – 20:00 között ügyeleti időt tart online Teams-en keresztül, a csoport elérhető a 41k5nql kóddal.
Forduljatok hozzánk bátran bármilyen kérdéssel, kéréssel, észrevétellel!