Aktuális híreink – 2021. május 4.

Aktuális híreink röviden összefoglalva:

1. Gólyatábor szervezői pályázat
  2. Kar Kiváló Hallgatója pályázat
  3. Közéleti és Rendezvényszervezői ösztöndíjak előzetes eredménye
  4. MNB-BME pályázati felhívás

1. Gólyatábor szervezői pályázat
Kiírásra került a 2021-es Gólyatábor szervezői pályázat. A pályázás menetéről a honlapunkon található pályázati kiírásban olvashattok.

Leadási határidő: 2021. május 5. 23:59

2. Kar Kiváló Hallgatója pályázat
Kiírásra került a Kar Kiváló Hallgatója pályázat a 2020/21. tanévre.
A Kar Kiváló Hallgatója kitüntetést a kiváló tanulmányi és egyéb szakmai, tudományos munkát végző hallgatók nyerhetik el. Az ösztöndíjat évente legfeljebb öt fő kaphatja meg. A pályázattal kapcsolatban a HK javaslata alapján a TTK Kari Tanácsa hoz döntést.

pályázati felhívás és a pályázáshoz szükséges adatlap a honlapunkon található.

Leadási határidő: 2021. május 21. 23:59

3. Közéleti és Rendezvényszervezői ösztöndíjak előzetes eredménye
Kihirdetésre került a Közéleti és Rendezvényszervezői ösztöndíjak előzetes eredménye:

Az ösztöndíjak pályázati kiírása, határidejei és eredményei a honlapunkon az alábbi oldalon találhatók: https://ttkhk.bme.hu/palyazatok/kozossegi-oszondijak/

4. MNB-BME pályázati felhívás
Újfent kiírásra került az MNB-BME együttműködésében egy pályázati felhívás kutatási versenyre és kiválósági ösztöndíjra.

Kutatási témák:
  • Smart grid és egyéb fenntarthatóságot segítő energiaszektorbeli innovációk
  • Fenntartható közlekedés, mobilitás és ezek finanszírozása
  • Blockchain és az okos szerződések lehetőségei – a pénzügyi szolgáltatások átalakulása
  • A mesterséges intelligencia segítségével személyre szabható pénzügyi szolgáltatások és ezek etikai vonatkozásai

További részleteket a következő linkeken találhattok:
BME GTK honlap: www.gtk.bme.hu/blog/mnb-bme-kutatasi-verseny-es-kivalosagi-osztondij-2020-21-tavaszi-felev/
Facebook: www.facebook.com/bmegtk/posts/4251765931502504
Az adatkezelési tájékoztatót és a hallgatói nyilatkozatot itt találjátok: www.gtk.bme.hu/palyazatok-osztondijak/

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. május 23. 23:59