Aktuális híreink – 2021. november 30.

1. Ösztöndíj eredmények
  2. Kari Publikációs ösztöndíj
  3. Szociális pályázat visszajelző kérdőív
  4. MNB-BME kutatási verseny és kiválósági ösztöndíj

1. Ösztöndíj eredmények

Megtekinthetők a Közösségi, a Rendezvényszervezői, a Jegyzetírói, a PikkÁsz újságírói, a Konzultációs és a Hangadó ösztöndíjak eredményei.

Kérdés esetén írjatok nekünk az info@ttkhk.hu címre.

2. Kari Publikációs Ösztöndíj

Közeledik a Kari Publikációs ösztöndíj leadási határideje.
A vizsgált időszak: 2021. június 1. – 2021. október 31., ha ebben az időintervallumban jelent meg cikketek, akkor adjatok le pályázatot a Neptunon keresztül.

A pályázat leadási határideje: 2021. december 10.

A pályázati kiírást megtaláljátok a honlapunkon.

3. Szociális pályázat visszajelző kérdőív

Akik adtak le szociális pályázatot az őszi félévben, azokat kérjük, hogy töltsék ki az alábbi kérdőívet.

A visszajelzések alapján lehetnek még jobbak a következő félévek szociális pályázatainak leadásai, így kérünk Titeket, minél többen töltsétek ki a kérdőívet!

4. MNB-BME kutatási verseny és kiválósági ösztöndíj

A 2021/22-es tanévben újra elindulnak az MNB-BME Együttműködés keretében meghirdetett ösztöndíj pályázatok.
A méltán népszerű tanulmányi verseny az őszi félévben 2 főkategóriában indul. A két főkategórián belül 3-3 altémában várjuk a pályázatok benyújtását.

A témák részletes leírását itt találhatjátok. A benyújtás határideje: 2022. január 30. 23:59.
A 2021/22-es őszi pályázati felhívást megtalálhatjátok a https://www.gtk.bme.hu/palyazatok-osztondijak/ oldalon.
További információkat a pályázat kezelőjétől Dr. Surman Vivien, egyetemi adjunktustól a surman.vivien@gtk.bme.hu címen kérhettek.