Aktuális híreink – 2021. október 5.

1. Tanulmányi ösztöndíj eredmények 2021/22 ősz
  2. Önköltség mérséklési kérelem 2021/22/1
  3. FUN4U! – Fontos az Új Nézőpont! – 2. előadás
  4. Bevezetés az algebrába 1 Próba ZH
  5. BME Futsal Club

1. Tanulmányi ösztöndíj eredmények 2021/22 ősz

Kikerültek a Hallgatói Képviselet honlapjára az idei tanulmányi ösztöndíjosztás eredményei.

2. Önköltség mérséklési kérelem 2021/22/1

A “010 Önköltség mérséklési kérelem” Neptun kérvényt leadási határidejét október 8. (péntek) 23:59-ig meghosszabbították.
Fontos, hogy ahhoz, hogy szociális alapon kérhessetek csökkentést, hiánytalan szociális pályázat is szükséges, nem elegendő a kérvény leadása.

3. FUN4U! – Fontos az Új Nézőpont! – 2. előadás

A BME TTK Hallgatói Képviselet negyedik éve rendezi meg a FUN4U! – Fontos az Új Nézőpont! programsorozatot olyan hallgatóknak, akik szeretnének többet megtudni a hallgatói szervezetek működéséről, akár kifejezetten érdeklődnek a HK iránt. A programokon röviden bemutatunk egy-egy olyan témát amivel a HK foglalkozik, megvitatunk problémákat és minden előadásra egy kis meglepetéssel is készülünk nektek.

A második alkalommal a juttatásokról lesz szó. Az előadás a H405A-ban lesz megtartva október 18-án, 16:00-kor.

Minden érdeklődőt szívesen látunk!

4. Bevezetés az algebrába 1 Próba ZH

Kedves Matek szakos gólyák!

A TTK HK Próba ZH-t szervez nektek a Bevezetés az algebrába 1 tárgyból csütörtök délután 4-től.
Helyszín: E205

Érdemes a PróbaZH Facebook eseményét is követnetek, így biztosan nem maradtok le, ha lesz valami fontos információ.

Gyertek el, gyakoroljatok, sikerüljön jól az első félévetek!

5. BME Futsal Club

A BME Futsal Club tagokat toboroz újjáalakuló csapatukba:

“Sziasztok BME Focisok!

Nagy örömmel tudatjuk veletek, hogy ismét megalakul a BME Futsal Club, méghozzá a Ti részvételetekkel! Ugyanis várunk minden olyan érdeklődőt, aki szeretne csatlakozni a futsal csapathoz. Ehhez nincs szükség korábbi futsal tudásra/tapasztalatra, de az nem hátrány, ha már rúgtatok legalább kettőt a labdába. Lehetőség lesz részt venni az egyetemi bajnokságokban (MEFOB, KEK, Egyetemi Futsal stb.), sőt akár a budapesti Regionális Futsal Bajnokságban is (ami tulajdonképpen NB3).

Az edzések előreláthatólag: szerdán 17:00-18:30 és péntek 18:30-20:00 között lennének a közeli Tüskecsarnok termében.

Ha felkeltettük az érdeklődéseteket vagy csak kíváncsiak vagytok, hogy milyen egy futsal edzés akkor kérlek töltsétek ki az alábbi linken található regisztrációs formot! (Az első edzés időpontjáról később fogunk Titeket értesíteni!)

További kérdés esetén keressetek minket bátran:
https://www.facebook.com/laszlo.hulka/ (laszlo.hulka@gmail.com)
https://www.facebook.com/dani.jimoh (danijimoh@gmail.com)

Várunk minden kedves érdeklődőt szeretettel,
BME Futsal”