1. IYPT nyílt nap
  5. Science Camp szervezői pályázat
  6. HK ügyeleti idő

1. IYPT nyílt nap

2024 nyarán (július 10-17 között) az ELTE és BME együttműködésében kerül megrendezésre a középiskolás diákoknak szóló Ifjú Fizikusok Nemzetközi Versenye (International Young Physicists’ Tournament, IYPT), amelyre önkénteseket keresnek. Részleteket a március 19-én 18:00-kor megrendezésre kerülő nyílt napon lehet megtudni, az ELTE TTK 0.83, Eötvös-termében. Az esemény regisztrációhoz kötött.

2. Diákigazolvány matrica

Átvehető a 2023/24-es tanév tavaszi félévére vonatkozó diákigazolvány matrica a Központi Tanulmányi Hivatalban (R épület aula), ügyfélfogadási időben. A 2023/24/1 féléves matrica március 31-ig érvényes.

3. PikkÁsz főszerkesztői pályázat

Kiírásra került a PikkÁsz főszerkesztői pályázat a 2023/24. tanév tavaszi és a 2024/25. tanév őszi félévére.
A pályázati kiírást és adatlapot megtalálhatjátok a linkeken.
Leadási határidő: 2024. március 23. 23:59

4. Rendezvényszervező Bizottság és PR Bizottság tagsági pályázat

Kiírásra került a Rendezvényszervező Bizottság és a PR Bizottság tagsági pályázata.
Csatlakozzatok hozzánk, ha részt vennétek TTK-s rendezvények szervezésében, vagy ha hozzá szeretnétek járulni a HK és a hallgatók közötti információáramlás sikerességéhez!

A bizottságokba egy-egy Google Form kitöltésével lehet jelentkezni:

A jelentkezési határidő mindkét tagsági pályázat esetén: 2024. március 24. 23:59
A pályázati kiírásokat – melyek összefoglalják a bizottsági tagok főbb feladatait – ezen az oldalon találjátok.

5. Science Camp szervezői pályázat

Idén is megrendezésre kerül a TTK Science Camp nyári tábor, aminek célja a középiskolás diákok segítése a pályaválasztásban, a természettudományok megismerésében.

A tábor időpontja: 2024. július 8-13. (hétfő-szombat)

Várjuk a lelkes szervezők jelentkezését, ezt az alábbi űrlap kitöltésével tehetitek meg!

Jelentkezési határidő: 2024. április 21. (vasárnap) 23:59.

6. TTK HK ügyeleti idő

Minden héten szerdán és csütörtökön fogadóórát tartunk, itt bármilyen üggyel kapcsolatban az ügyeletes képviselők fognak segítséget nyújtani.
A jövő héten Morvai Máté (szerdán 17:00 – 18:00 között) és Kohut Márk Balázs (csütörtökön 17:00 – 18:00 között) ügyelnek majd.

Keressétek őket bizalommal a TTK HK irodában (a Kármán Tódor Kollégium 013-as termében)! Ha nem vagytok kolisok, akkor írjatok egy emailt az info@ttkhk.hu e-mail címre és be lesztek engedve.