Aktuális híreink 2019.10.02.

5. Önkéntes nap
  6. Évfolyamfelelősi pótpályázat

1. Fogadóóra

A Hallgatói Képviselet általános fogadóórát tart kedd esténként 19:00 – 20:00 -ig.
A fogadóóra helyszíne: Kármán Tódor Kollégium 013 (HK iroda)
Bármilyen kérdés esetén forduljatok hozzánk bizalommal!

2. Tanulmányi ösztöndíj eredmények

Felkerültek a honlapra a tanulmányi ösztöndíj eredményei, amelyet az alábbi linken keresztül érhettek el.

3. FUN4U – Fontos az Új Nézőpont

A BME TTK Hallgatói Képviselet második éve rendezi meg a FUN4U! – Fontos az új nézőpont! programsorozatot olyan hallgatóknak, akik szeretnének többet megtudni a hallgatói szervezetek működéséről, akár kifejezetten érdeklődnek a HK iránt. A programokon röviden bemutatunk egy-egy olyan témát amivel a HK foglalkozik, megvitatunk problémákat és minden előadásra egy kis meglepetéssel is készülünk nektek.

Az első előadáson bemutatjuk, hogy a hallgatók milyen szerepet kapnak az egyetemünk vezetésében, és hogyan is épül fel a Hallgatói Képviselet illetve milyen feladatokat látunk el. Az első előadás időpontja október 3. 16:00, helyszíne a Kármán Tódor Kollégium 009-es terme.

A résztvevőket jó hangulattal, izgalmas témákkal és egy kis harapnivalóval várjuk. Gyere el, hallasd a hangod és láss bele a képviselet munkájába!

4. Iskolalátogatás

Idén is van mód karunk népszerűsítésében részt venni iskolalátogatás keretein belül. Amennyiben érdekel ez a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot és így kari oldalról is segítséget tudunk nyújtani abban, hogy miket érdemes elmondani, illetve biztosítunk szóróanyagokat, hogy minél sikeresebb legyen az előadás.

5. Önkéntes Nap

Legyél Angyal te is!

Idén 9. alkalommal kerül megrendezésre a BME Önkéntes Nap október 16-án.
Regisztráció: 10-15 óra között.
Az állomásokra 10:30-tól érkezhettek és délután 5 óráig tudtok segíteni a különböző helyszíneken.
A regisztrációkor kaptok pólót, szendvicset, vizet és térképet.

7. Évfolyamfelelősi pótpályázat

Az évfolyamfelelősi posztoknál nem érkezett minden évfolyamról pályázat, így a Képviselet úgy döntött, hogy pótpályázatot hirdet. A kiírás az alábbi linken keresztül érhető el, a kitöltendő pályázatot pedig itt tudjátok letölteni.

Az érintett évfolyamok:

• Fizika BSc – 3. évfolyam