Aktuális híreink 2019.10.08.

6. Alkalmazott matematikai nap
  7. Rendezvényszervezői illetve közéleti pályázat előzetes eredménye

1. Fogadóóra

A Hallgatói Képviselet általános fogadóórát tart kedd esténként 19:00 – 20:00 -ig.
A fogadóóra helyszíne: Kármán Tódor Kollégium 013 (HK iroda)
Bármilyen kérdés esetén forduljatok hozzánk bizalommal!

2. FUN4U – Fontos az Új Nézőpont

A BME TTK Hallgatói Képviselet második éve rendezi meg a FUN4U! – Fontos az új nézőpont! programsorozatot olyan hallgatóknak, akik szeretnének többet megtudni a hallgatói szervezetek működéséről, akár kifejezetten érdeklődnek a HK iránt. A programokon röviden bemutatunk egy-egy olyan témát amivel a HK foglalkozik, megvitatunk problémákat és minden előadásra egy kis meglepetéssel is készülünk nektek.

A következő alkalommal a közéletről illetve a rendezvényekről, azok lebonyolításáról hallhattok előadást, a végén pedig kivetítésre kerülnek majd a gólyatáborban készült fotók is. A második előadás időpontja október 10. 16:00, helyszíne a Kármán Tódor Kollégium 919-es terme.

A résztvevőket jó hangulattal, izgalmas témákkal és egy kis harapnivalóval várjuk. Gyere el, hallasd a hangod és láss bele a képviselet munkájába!

3. Iskolalátogatás

Idén is van mód karunk népszerűsítésében részt venni iskolalátogatás keretein belül. Amennyiben érdekel ez a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot és így kari oldalról is segítséget tudunk nyújtani abban, hogy miket érdemes elmondani, illetve biztosítunk szóróanyagokat, hogy minél sikeresebb legyen az előadás.

4. Sport7

Ebben a szemeszterben sem maradtok sportprogram nélkül! A héten (2019.10.7-13-ig) ugyanis megrendezésre kerül a TTK kari sporthét, melynek alkalmával változatos programokkal várunk mindenkit.

Programok:

• 10.08. Kedd: Cyberjump (!!! Az első 20 jelentkezőnek kedvezményt biztosítunk a 2500 Ft/órás belépőből.)
  • 10.09. Szerda: ping-pong bajnokság a koli aulában
  • 10.10. Csütörtök: este HSK sport a koliban, majd sörpong a KAPOCS-al az Old’s klubban
  • 10.12. Szombat: túra a természetben

A részvétel jelentkezéshez kötött. Jelentkezni az alábbi form kitöltésével tudtok.

5. Önkéntes Nap

Legyél Angyal te is!

Idén 9. alkalommal kerül megrendezésre a BME Önkéntes Nap október 16-án.
Regisztráció: 10-15 óra között.
Az állomásokra 10:30-tól érkezhettek és délután 5 óráig tudtok segíteni a különböző helyszíneken.
A regisztrációkor kaptok pólót, szendvicset, vizet és térképet.

6. Alkalmazott matematikai nap

A BME TTK Matematika intézet szervezésében megrendezésre kerül az Alkalmazott matematikai nap, melynek célja, hogy a meghívott előadók  bemutassák a hallgatóknak, hogy mi mindent lehet csinálni alkalmazott matematikusként.

• Időpont: 2019. október 16.
  • Helyszín: K épület 150. terem

A rendezvény honlapját, így a pontos programokat is az alábbi linken keresztül érhetitek el.

7. Rendezvényszervezői illetve Közéleti pályázat előzetes eredménye

Felkerült a honlapra a Rendezvényszervezői illetve a Közéleti pályázat első két időszakának előzetes eredménye.

Felszólalási határidő: 2019.10.12.