Aktuális híreink 2019.10.15.

6. Rendezvényszervezői illetve közéleti pályázat végleges eredménye
  7. Kari Nyílt Nap segítői jelentkezés

1. Fogadóóra

A Hallgatói Képviselet általános fogadóórát tart.
  • Időpont: kedd esténként 19:00 – 20:00 -ig.
  • Helyszíne: Kármán Tódor Kollégium 013 (HK iroda)
 Bármilyen kérdés esetén forduljatok hozzánk bizalommal!

2. FUN4U – Fontos az Új Nézőpont

A BME TTK Hallgatói Képviselet második éve rendezi meg a FUN4U! – Fontos az új nézőpont! programsorozatot olyan hallgatóknak, akik szeretnének többet megtudni a hallgatói szervezetek működéséről, akik kifejezetten érdeklődnek a HK iránt. A programokon röviden bemutatunk egy-egy olyan témát amivel a HK foglalkozik, megvitatunk problémákat és minden előadásra egy kis meglepetéssel is készülünk nektek.

A következő alkalommal az oktatásról lesz szó, ahova  több oktatót is meghívtunk egy kötetlenebb beszélgetésre.

• Időpont: október 17. 16:00
  • Helyszín: Kármán Tódor Kollégium 009-es terme.

A résztvevőket jó hangulattal, izgalmas témákkal és egy kis harapnivalóval várjuk. Gyere el, hallasd a hangod és láss bele a képviselet munkájába!

A HK hétvégére térítésmentesen jöhetnek el azok, akik mind a 3 FUN4U alkalmon részt vettek. Költségek ellenében várunk szeretettel további érdeklődőket is korlátozott számban. A hétvégén folytatódik a programsorozat mégpedig gazdasági és juttatási témákkal, és persze az esti szórakozás sem marad el.

• Időpont: 2019.10.18-20
  • Helyszín: Csetény

A hétvégére jelentkezni az alábbi form kitöltésével lehet.

3. Iskolalátogatás

Idén is van mód karunk népszerűsítésében részt venni iskolalátogatás keretein belül. Amennyiben érdekel ez a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot és így kari oldalról is segítséget tudunk nyújtani abban, hogy miket érdemes elmondani, illetve biztosítunk szóróanyagokat, hogy minél sikeresebb legyen az előadás. Ezek mellett pedig a kar Közéleti ösztöndíj formájában is honorálja a tevékenységet.

4. Önkéntes Nap

Legyél Angyal te is!

Idén 9. alkalommal kerül megrendezésre a BME Önkéntes Nap.

• Időpont: október 16.
  • Regisztráció: 10-15 óra között

Az állomásokra 10:30-tól érkezhettek és délután 5 óráig tudtok segíteni a különböző helyszíneken.
A regisztrációkor kaptok pólót, szendvicset, vizet és térképet.

5. Alkalmazott matematikai nap

A BME TTK Matematika intézet szervezésében megrendezésre kerül az Alkalmazott matematikai nap, melynek célja, hogy a meghívott előadók  bemutassák a hallgatóknak, hogy mi mindent lehet csinálni alkalmazott matematikusként.

• Időpont: 2019. október 16.
  • Helyszín: K épület 150. terem

A rendezvény honlapját, így a pontos programokat is az alábbi linken keresztül érhetitek el.

6. Rendezvényszervezői illetve Közéleti pályázat végleges eredménye

Felkerült a honlapra a Rendezvényszervezői illetve a Közéleti pályázat első két időszakának előzetes eredménye.

7. Kari Nyílt Nap segítői jelentkezés

A Kari Nyílt Nap időpontja 2019. november 15. (péntek). Erre az eseményre keresünk hallgatói segítőket, akiknek feladata a vendégek regisztrálása, eligazítása, tájékoztatása lesz. A jelentkezéshez kérjük töltsd ki az alábbi  űrlapot 2019. november 8. (péntek) éjfélig.