Aktuális híreink röviden összefoglalva:

1. TTK HK Tisztújítás 2023
  2. Névjegyzék
  3. Kari Hallgatói Fórum
  4. Pályázat leadási határidők
  5. Iskolalátogatás – budapesti Vörösmarty Mihály Gimnázium

1. TTK HK Tisztújítás 2023

A BME TTK HÖK éves rendes Tisztújító Szavazást tart 2023. február 28. 18:00 – március 10. 12:00 között a Kari Hallgatói Képviselet mandátumainak betöltésére, valamint a kari hallgatók szociális helyzetére javaslatot tevő bírálók személyéről.

A jelentkezésről itt találtok bővebb információt.

2. Névjegyzék

Tájékoztatunk titeket, hogy a Szavazási Bizottság felveszi a választójoggal rendelkező hallgatókat névjegyzékébe. A névjegyzéket az alábbi oldal alján van lehetőséged megtekinteni 2023. február 27. 23:59-ig. A hatályos BME HÖK Alapszabály szerint, a HÖK minden tagja jogosult a Szavazáson való részvételre. Kérlek, ellenőrizzétek, hogy benne vagytok-e a névjegyzékben, ugyanis a hatályos BME HÖK Alapszabály szerint, a névjegyzék megtekinthetőségének időtartama alatt lehet kifogást benyújtani a Szavazási Bizottság elnökéhez a névjegyzékbe vétellel kapcsolatban!

3. Kari Hallgatói Fórum

A Szavazást megelőzően a hagyományokhoz híven Kari Hallgatói Fórum kerül megrendezésre.
A Fórum időpontja: 2023. február 28. (kedd) 18:00
A Fórum helyszíne: H épület 607-es terem

A Fórum napirendje:

1. A TTK Hallgatói Képviselet beszámolója az elmúlt ciklusról
  2. A Tisztújító Szavazásra jelöltek bemutatása
  3. Szociális Bizottság jelöltek bemutatása
  4. Egyebek

Több információért látogassatok el a Fórum  Facebook eseményére.

4. Pályázat leadási határidők

Közeledik a Konzultáció ösztöndíj, a Rendezvényszervezői ösztöndíj és a Közéleti ösztöndíj pályázatok leadási határideje.

Mindhárom pályázat leadási határideje: 2023. március 3. 23:59

A pályázatokban a 2023. február 1. – február 28. időszakba beleeső tevékenységeket lehet elismertetni.

További részletekért érdemes ellátogatni a TTK HK honlapjára, ahol megtalálhatók a pályázati kiírások.

5. Iskolalátogatás – budapesti Vörösmarty Mihály Gimnázium

Kedves Hallgatók!

Karunk március 9-én, a budapesti Vörösmarty Mihály Gimnáziumban tart pályaorientációs előadást.
Amennyiben szívesen részt vennétek ezen az eseményen és mesélnétek az élményeitekről a diákoknak, akkor ezt a koltai.kristof@ttkhk.hu email címen jelezhetitek előre!