1. Tanulmányi ösztöndíj eredmények 2022/23 tavasz
  3. Matek az Utcán
  4. Iskolalátogatás – budapesti Vörösmarty Mihály Gimnázium

1. Tanulmányi ösztöndíj eredmények 2022/23 tavasz

Kikerültek a 2022/23-as tavaszi tanulmányi ösztöndíjosztásnak az eredményei, amiket itt tekinthettek meg.

2. Kari Hallgatói Szavazás

A BME TTK HÖK éves rendes Tisztújító Szavazást tart 2023. február 28. 18:00 – március 10. 12:00 között a Kari Hallgatói Képviselet mandátumainak betöltésére, valamint a kari hallgatók szociális helyzetére javaslatot tevő bírálók személyéről.

A jelentkezők bemutatkozását az alábbi oldalon tudod elolvasni.

A Kari Hallgatói Szavazás március 10. (péntek) 12:00-ig elérhető online formában a Neptun rendszerben.

A Szavazással kapcsolatos további információkat az alábbi oldalon találhatod meg, illetve a Szavazás Facebook eseményénél.

3. Matek az Utcán

A Bolyai János Matematikai Társulat a nemzetközi Pí-nap alkalmából “Matek az Utcán” címmel izgalmas rendezvényt szervez.
A rendezvényen a Matematika Intézet is képviselteti magát és többek között a Wigner Jenő Szakkollégiummal is találkozhattok a Blaha Lujza téri helyszínen március 12-én 10:00 – 15:30-ig.
Ha szeretnél többet megtudni a rendezvényről, látogass el a Facebook eseményükre.

4. Iskolalátogatás – budapesti Vörösmarty Mihály Gimnázium

Kedves Hallgatók!

Karunk március 9-én, a budapesti Vörösmarty Mihály Gimnáziumban tart pályaorientációs előadást.

Amennyiben szívesen részt vennétek ezen az eseményen és mesélnétek az élményeitekről a diákoknak, akkor ezt a koltai.kristof@ttkhk.hu email címen jelezhetitek előre!