Aktuális híreink 2019.10.29.

1. Pályázatok leadása

A következő pályázatok leadási határideje: 2019. november 4., 23:59

• Közösségi Ösztöndíj
  • Közéleti Ösztöndíj 3. időszak (október 01. – október 31.)
  • PikkÁsz Ösztöndíj
  • Rendezvényszervezői Ösztöndíj 3. időszak (október 01. – október 31.)
  • Jegyzetírói Ösztöndíj
  • Hangadó Ösztöndíj

A pályázatok kiírása illetve az azokhoz tartozó adatlap a TTK HK honlapján érhetők el.

2. Erasmus+ fórum

Érdekelne egy külföldön töltött félév?
Kipróbálnád magad idegen környezetben?
Ráfér egy kis gyakorlás a nyelvtudásodra?

Ha bármelyik kérdésre igennel válaszoltál, akkor ott a helyed az Erasmus+ fórumon! Minden felmerülő kérdésedre választ kaphatsz, beszélgethetsz korábbi TTK-s Erasmus résztvevőkkel, mindezt kötetlen környezetben, egy tea vagy kávé kíséretében. Az esemény az alábbi linken keresztül érhető el.

• Időpont: 2019. november 5. 18:00
  • Helyszín: BME H épület 607-es terem

3. FUN4U – Fontos az Új Nézőpont

A BME TTK Hallgatói Képviselet második éve rendezi meg a FUN4U! – Fontos az új nézőpont! programsorozatot olyan hallgatóknak, akik szeretnének többet megtudni a hallgatói szervezetek működéséről, akár kifejezetten érdeklődnek a HK iránt. A programokon röviden bemutatunk egy-egy olyan témát amivel a HK foglalkozik, megvitatunk problémákat és minden előadásra egy kis meglepetéssel is készülünk nektek.

A következő alkalommal a gazdaságról, az egyes rendezvényekről illetve PR témában hallhattok előadásokat. A résztvevőket jó hangulattal, izgalmas témákkal és egy kis harapnivalóval várjuk. Gyere el, hallasd a hangod és láss bele a képviselet munkájába!

• Időpont: 2019. november 7. 16:00
  • Helyszín: Kármán Tódor Kollégium

4. Egyetemi Nyílt Nap segítői jelentkezés

Az Egyetemi Nyílt Nap időpontja 2019. november 29. (péntek). Erre az eseményre keresünk hallgatói segítőket. A jelentkezéshez kérjük töltsd ki az alábbi  űrlapot 2019. november 22. (péntek) éjfélig.

5. Kari Nyílt Nap segítői jelentkezés

A Kari Nyílt Nap időpontja 2019. november 15. (péntek). Erre az eseményre keresünk hallgatói segítőket, akiknek feladata a vendégek regisztrálása, eligazítása, tájékoztatása lesz. A jelentkezéshez kérjük töltsd ki az alábbi  űrlapot 2019. november 8. (péntek) éjfélig.

6. Szakmai Nap értékelő kérdőív

Szeretnénk kikérni az I. BME TTK Szakmai Nappal kapcsolatban a véleményeteket. Kérjük az alábbi kérdőív kitöltésével segítsétek a munkánkat!

7. Fogadóóra

A Hallgatói Képviselet általános fogadóórát tart.
  • Időpont: kedd esténként 19:00 és 20:00 között
  • Helyszín: Kármán Tódor Kollégium 013 (HK iroda)
 Bármilyen kérdés esetén forduljatok hozzánk bizalommal!

8. Iskolalátogatás

Idén is van mód karunk népszerűsítésében részt venni iskolalátogatás keretein belül. Amennyiben érdekel ez a lehetőség, töltsd ki az alábbi űrlapot és így kari oldalról is segítséget tudunk nyújtani abban, hogy miket érdemes elmondani, illetve biztosítunk szóróanyagokat, hogy minél sikeresebb legyen az előadás. Ezek mellett pedig a kar Közéleti ösztöndíj formájában is honorálja a tevékenységet.